Komisije za izbor projekata u oblasti savremenog stvaralaštva u 2018. godini

KOMISIJA ZA OBLAST MUZIKE (Stvaralaštvo, produkcija i interpretacija)

Ivana Medić, muzikolog, naučni saradnik u SANU

Miroljub Aranđelović Rasinski, kompozitor

Smiljka Isaković, čembalistkinja

 

KOMISIJA ZA OBLAST UMETNIČKE IGRE - klasičan balet, narodna igra, savremena igra (Stvaralaštvo, produkcija i interpretacija)

Ivana Milovanović, predsednik beogradske sekcije CID UNESKO, stručni saradnik u kulturi

Bogdanka Boba Đurić, istoričar umetnosti

Snežana Ađanski, baletski pedagog

 

KOMISIJA ZA OBLAST POZORIŠNE UMETNOST (Stvaralaštvo, produkcija i interpretacija)

Ana Tasić, pozorišni kritičar

Željko Hubač, direktor drame Narodnog pozorišta

Jasmina Stoiljković, dramska umetnica

 

KOMISIJA ZA OBLAST FILMSKE UMETNOSTI I OSTALOG AUDIO-VIZUELNOG STVARALAŠTVA (filmski festivali, manifestacije, radionice i kolonije)

Vuk Ršumović, reditelj i scenarista

Miroljub Vučković, Filmski centar Srbije, sektor međunarodne saradnje

Svetislav Bule Goncić, dramski umetnik

 

KOMISIJA ZA OBLAST KNJIŽEVNOSTI (Stvaralaštvo, prevodilaštvo)

 

Manifestacije i nagrade

Prof. dr Aleksandar Milanović, Filološki fakultet u Beogradu

Doc. dr Maja Radonić, Fakultet za kulturu i medije

Bratislav Bata Milanović, književnik, novinar radio Bgd

 

Kapitalna dela i periodika

Prof. dr Goran Maksimović, Filozofski fakultet u Nišu

Doc. dr Vladimir Simić, Filozofski fakultet u Beogradu

Miroslav Toholj, književnik

 

KULTURNE DELATNOSTI NACIONALNIH MANJINA U REPUBLICI SRBIJI

Mladena Prelić, viši naučni saradnik Etnografskog instituta SANU

Enes Halilović, književnik

Aron Šutuš, Mađarski nacionalni savet

 

KULTURNE DELATNOSTI OSOBA SA INVALIDITETOM

Darko Ivić, predsednik Udruženja Hendi centar Koloseum i direktor BOSIFESTA

Prof. dr Goran Nedović, redovni profesor - Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju Univerziteta u Beogradu (predsednik komisije)

Uroš Antić, psiholog i nastavnik psihologije

 

KULTURNE DELATNOSTI DECE I ZA DECU I MLADE

Peđa Stojmenović, pozorišni reditelj

Mika Aleksić, reditelj

LJiljana Ranđelović, dirigent hora „Kolibri“

 

KOMISIJA ZA OBLAST LIKOVNE, PRIMENJENE VIZUELNE UMETNOSTI, DIZAJNA I ARHITEKTURE

Dejan Đorić, likovni kritičar

Dimitrije Pecić, dekan Fakulteta likovnih umetnosti

Dragana Stanković, vajar

Snežana Ristić, arhitekta, Urednica redakcije za kulturu Radio Bgd 2

Marijana Kolarić, kustos

 

KOMISIJA ZA OBLAST PREVOĐENJA REPREZENTATIVNIH DELA SRPSKE KNJIŽEVNOSTI U INOSTRANSTVU

Prof. dr Saša Radojičić, Fakultet likovnih umetnosti u Beogradu

Zlata Kocić, pesnik i prevodilac

Dr Jasmina Ahmetagić, Institut za srpsku kulturu Leposavić


Lowest Price Cialis Sold Online Cheap Cialis

Buy Generic CialisErectile Dysfunction Pills

Buy Sildenafil Buy Cialis without prescription Buy Cialis

Cialis Price Order Cialis Order Cialis Generic