Komisije za izbor projekta u oblasti javnog informisanja u 2018. godini

Konkurs za sufinansiranje projekata proizvodnje medijskih sadržaja za radio i internet medije

  1. Branimir Bata Grulević, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  2. Romana Karajović, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  3. Miodrag Miljković, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  4. Ivana Čkonjević, nezavisni stručnjak za medije
  5. Miroslav M. Nikolić, nezavisni stručnjak za medije

 

Sekretar komisije: Borka Rajšić

 

II  Konkurs za sufinansiranje projekata za proizvodnju medijskih sadržaja namenjenu televiziji

  1. Dragan Karadžić, nezavisni stručnjak za medije;
  2. Dragan Guzijan, nezavisni stručnjak za medije;
  3. Muharem Bazdulj, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  4. Marina Dmitrić, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  5. Dragan Đorđević, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);

 

Sekretar komisije: Borka Rajšić

 

III  Konkurs za sufinansiranje projekata proizvodnje medijskih sadržaja za štampane medije i servise novinskih agencija

  1. Danijela Ivanković, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  2. Maja Rakovic, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  3. Đorđe Pavićević, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  4. Vladimir Đurić, nezavisni stručnjak za medije
  5. Srđan Conić, nezavisni stručnjak za medije

 

Sekretar komisije: Borka Rajšić

 

IV   Konkurs za sufinansiranje projekata proizvodnje medijskih sadržaja namenjenih nacionalnim manjinama

  1. Olga Drecun, nezavisni stručnjak za medije
  2. Lidija Obradović, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  3. Lazar Labus (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);

  

Sekretar komisije: Dragica Blagojević

 

V   Konkurs za sufinansiranje projekata  proizvodnje medijskih sadržaja namenjenih osobama sa invaliditetom

  1. Slobodan Ćirić (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  2. Dragana Pejović (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  3. Aleksandar Bogdanović, nezavisni stručnjak za medije;
  4. Vesna Zdravković, nezavisni stručnjak za medije;
  5. Petar Kočić, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija).

Sekretar komisije: Maja Mitić

 

VI   Konkurs za sufinansiranje projekata proizvodnje medijskih sadržaja namenjenih pripadnicima srpskog naroda u zemljama regiona 

  1. Petar Jeremić, predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  2. Zoran Veličković, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  3. Siniša Isakov, nezavisni stručnjak za medije.

 

Sekretar komisije: Borka Rajšić

 

VII   Konkurs za sufinansiranje projekata proizvodnje medijskih sadržaja koji se realizuju putem elektronskih medija čiji izdavači imaju sedište na teritoriji AP Kosovo i Metohija

  1. Ana Saćipović, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  2. Ivana Petrović, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  3. Ivana Mićević, (predlog novinarskih udruženja i medijskih asocijacija);
  4. Rada Komazec, nezavisni stručnjak za medije;
  5. Zorica Radovanović, Kancelarija za Kosovo i Metohiju.   

 

Sekretar komisije Dragica Blagojević

 

VIII   Konkurs za sufinansiranje projekata organizovanja i učešća na stručnim, naučnim i prigodnim skupovima, kao i unapređivanja profesionalnih i etičkih standarda u oblasti javnog informisanja

  1. Nataša Trifunović, nezavisni stručnjak za medije
  2. Danijela Jankov, nezavisni stručnjak za medije
  3. Boban Mitić, nezavisni stručnjak za medije
  4. Miroslav Živković, nezavisni stručnjak za medije
  5. LJiljana Manić, nezavisni stručnjak za medije

 

Sekretar komisije: Maja Mitić

 


Lowest Price Cialis Sold Online Cheap Cialis

Buy Generic CialisErectile Dysfunction Pills

Buy Sildenafil Buy Cialis without prescription Buy Cialis

Cialis Price Order Cialis Order Cialis Generic