Министар културе Никола Селаковић потписао је данас у Аранђеловцу уговоре о финансирању и суфинансирању пројеката Народног музеја Аранђеловац у области заштите, очувања и презентације културног наслеђа и дигитализације културних садржаја које је уручио председнику општине Бојану Радовићу.